Ledpasaji.com Blog

Gelişen teknolojilere dayanarak led sistemleri bir çok sektörde yer almaktadır. Şuan bile itibariyle sayılamıyacak kadar olan bir çok sektörde led teknolojileri aydınlatma ve ikaz cihazları olarak kullanılıyor. Cep telefonları, led ampuller, araba farları, kumandalar, giyim, yiyecek vb. tüm alanlarda görmek mümkündür. Ve bu gelişen teknolojileri bizlerin size en iyi şekilde tanıtmak adına yardımcı olacağız.

Sponsor Bağlantılar

Öne Çıkanlar

Etiketler

Led aydınlatma 0 Yorum 0 Görüntülenme 2017-05-06

Günümüzün en güncel led aydınlatma ürünleri için sitemizi takip edebilirsiniz. Yüksek ışık gücü, yüksek ömür, kolay tamir seçenekleri ile led aydınlatma ürünleri tercih edilmektedir.

Led ürünleri makale 0 Yorum 0 Görüntülenme 2016-04-26

Ledithalat.com nedir?

 

Türkiye'de güvenilir ve müşteri ayırt etmeden aynı kalite ve izmeti sunan, herkes tarafından tercih edilen online led aydınlatma mağazası olan, ledpasaji.com güvencesi altında ledithalat.com açılmış bulunmaktadır.

Jupiter aydınlatma 0 Yorum 0 Görüntülenme 2016-01-18

Ares Şerit led

 

Ares şerit led ürünleri iç mekan ve dış mekan olarak bulunmaktadır. Kendi içlerinde renk modelleri bulunan ares marka şerit led ürünleri en uygun fiyat garantili ürünlerdendir. Ares şerit led ürünleri ana maddeleri silikon, alüminyum ve bakır gibi maddelerden oluşmaktadır. İletken devreler üzerine diziline ledler ile aydınlatma sağlamaktadır. Farklı açılardan ışık verecek düzeyde dizilen led modellerine göre fotonların açığa çıkması yoluyla aydınlatma vermektedir. 

Jupiter aydınlatma 0 Yorum 0 Görüntülenme 2016-01-14
Jupiter Gül elektrik

 

Serander elektrik; Kalite anlayışı, bilgi ve tecrübeleri ile aydınlatma sektörünün öncüsü olan jupiter aydınlatma ile birleştirerek, Karaköy jupiter ürünleri satışının Ana bayiliği yoluna girmiş bulunmaktayız. Gül elektrik firmasının ürünleri, jupiter aydınlatma olarak Serander aydınlatma güvencesiyle çözüm ortaklığı sürecine girmiş bulunmaktadır.

Led ile gıda 0 Yorum 0 Görüntülenme 2016-01-11
LED aydınlatma ürünleri ile Gıda

 

LED Aydınlatma ürünleri ile marsta sebze yetiştiriciliği astoronotlar tarafından başladı. Bu deneyin asıl amaçı Mars ta daha fazla vakit geçirip, Marsı daha yakından tanımak adına gerçekleştirildir. Marstaki güneş ışığının yeterli olmamasının sebebiyle LED Aydınlatma ürünleri kullanıldı. Yapılan bu LED Aydınlatma ürünü hakkında bilgi vereceğiz.

Led aydınlatma 0 Yorum 0 Görüntülenme 2015-12-23

Led Kullanım alanları,

 

Led kullanım alanları gün geçtikçe ilerlemektedir. Günlük alanımızın her yerinde led görülmektedir. Genel olarak led kullanım alanları iki şekilde anlatılmaktadır. Led kullanım alanları dış aydınlatma ve iç aydınlatma olarak tanımlanmaktadır. Dış aydınlatma ürünleri, iç aydınlatma ürünleri kullanılabilinir. İç aydınlatma ürünleri ise dış aydınlatma ürünlerinde kullanılamaz. Dış aydınlatma ürünleri IP65 - IP67 - IP68 olarak tanımlanmaktadır.

 

Led aydınlatma 0 Yorum 0 Görüntülenme 2015-12-01

Şerit led bağlantısı nasıl yapılmaktadır.

 

Şerit led bağlantısı yapılırken uygun trafo seçimi nasıl yapılmaktadır. Şerit led ürünlerinde led trafo seçimi, Şerit led kesim yerleri nasıl anlaşılır. Şerit led bağlantısının püf noktaları konumuzda anlatacağınız.

Led aydınlatma 0 Yorum 0 Görüntülenme 2015-11-27

LED Özellikleri,

 

Gelişen led teknolojisi sayesinde, bir çok alanda kullanılan led ürünleri ve led özellikleri değişmektedir. Led özellikleri led modellerine göre değişmektedir. Bir çok led modeli bulunmaktadır. Konumuzda led özellikleri hakkında bilgi vereceğiz.

Led ürünleri makale 0 Yorum 0 Görüntülenme 2015-11-18

İstanbul led aydınlatma

 

  • İstanbul da kullanılan led ürünleri
  • İstanbul led kullanımı
  • İstanbul sokak aydınlatma
  • İstabulda led ışık tercihleri
Led aydınlatma 0 Yorum 0 Görüntülenme 2015-11-05

Müzikli led ampul

 

  • Bluetooth hoparlörlü led ampul
  • Wireless hoparlörlü led ampul
  • Müzikli led ampul fiyat tahmin
  • Müzikli led ampul voltaj değeri
  • Müzikli led ampul şuanki watt değeri
  • Müzikli led ampul Lümen değeri